logo wonderFULL bikes zavřít nabídku
Podívej se i na naše další weby

SB165

Cena rámu
133 900 Kč s DPH
Cena buildu
od 172 900 Kč s DPH
mám zájem
Zdvih zadní stavby
165
Vidlice
180
Kola
27,5
Hlavový úhel
63,5
SB165
SB165

Proč SB165

Protože chceš bike, který tě provede vším, co pod něj hodíš. Nejvíce sjezdový bike od YETI, navržen primárně pro pružinové tlumiče, pro nejhladší jízdu na těch nejvíce rozbitých trailech. SB165 můžeš osadit dvoukorunkovou vidlicí a udělat z něj DOWNHILL BIKE. Je to jen na tobě.
Základy specifikace
  • Fox Transfer teleskopická sedlovka 
  • Fox 38 180MM vidlice 
  • Fox DHX2 Factory 2
  • 27,5“ kola
  • DT Swiss EX kola 
  • Ověřeno na Red Bull Rampage - nejextrémnějším freeride závodě na světě
zobrazit další fotky
rám SB165

Legendární
Switch-infinity
dostal vylepšení

Switch Infinity
Yeti používá u svých celoodpružených kol unikátní patentovaný systém switch infinity, který umožňuje hlavnímu čepu pohyb v rozsahu cca 10mm nahoru a dolů v průběhu zdvihu.

Díky tomu dochází k přizpůsobení anti-squatové křivky (anti-squat: schopnost odpružení odolávat stlačení při šlapání) a zároveň to umožňuje nezávislé vyladění poměru pákového efektu. Toho jiné systémy bez switch infinity nemohou fyzicky dosáhnout.

Na začátku zdvihu je anti-squat velmi vysoký, což umožňuje velmi efektivní přenos sílypři šlapání. hlouběji ve zdvihu se pak anti-squat rychle snižuje pro podporu ve středním pásmu a nekonečný pocit délky zdvihu, kdy necítíte tvrdé dorazy.
Switch Infinity byl vyvíjen ve spolupráci s fox. Jedná se o jednoduchý, lehký a odolný systém, který byl navržen pro provoz v těch nejnáročnějších podmínkách. Údržba switch infinity je velmi snadná. K zakoupenému kolu od nás dostaneš vazelínu switch infinity s aplikátorem. Switch infinity pak stačí přes maznice několikrát za sezónu namazat a máš zajištěn bezproblémový provoz. Přesný postup údržby najdeš v uživatelských manuálech jednotlivých modelů.

Další featury

Geometrie

Kola Yeti vždy posouvala hranice a určovala proud, kterým se později inspirovali ostatní výrobci kol. Proto je geometrie kol vždy na hraně v daném segmentu kol. Inženýři Yeti se při vývoji vždy zaměřují na efektivitu a rychlost, proto tě kolo nikdy nebude brzdit při tvých výkonech.
stáhnout pdf

Doporučené velikosti

Specifikace

Tovární kity YETI

Každý rám je dostupný ve dvou třídách provedení TURQ a C. Odlišnost je ve způsobu konstrukce karbonových vláken v rámu. Třída C vznikla za účelem nabízet rámy za lepší cenu při zachování vynikajících pevnostních a kvalitativních parametrů.
stáhnout pdf

Barevné varianty

Black
Black
Dust
Dust

Doživotní záruka

Od modelového roku 2019 mají všechny rámy YETI doživotní záruku
více o záruce

Návody

Návody ke Tvému kolu YETI najdeš na dedikované stránce
návody
Tak to je

SB165

Cena rámu
133 900 Kč s DPH
Cena buildu
od 172 900 Kč s DPH
mám zájem
SB165
SB165